گزارش هیئت مدیره

گزارش هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین به مجمع عمومی عادی سالیانه در خصوص فعالیت و وضع عمومی شرکت به همراه ترازنامه و صورت های سود و زیان شرکت اصلی و تلفیقی گروه برای دوره مالی منتهی به ۹۷/۰۶/۳۱

فهرست مطالب:

     عنوان
کلیاتی درباره شرکت
تعهدات مالی آتی شرکت
اقدامات انجام شده در خصوص تکالیف مجمع
پیشنهاد هیئت مدیره برای فعالیت های آتی
پیشنهاد هیئت مدیره برای تقسیم سود 
اطلاعات تماس با شرکت


بنام خدا

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام

شرکت توسعه فن آوری روی گستران زنجان (سهامی خاص)

احتراما بدینوسیله گزارشی درباره فعالیت و وضع عمومی شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۱/۰۶/۱۳۹۷ بر پایه سوابق، مدارک و اطلاعات موجود تهیه و به شرح ذیل تقدیم می گردد.

گزارش حاضر به عنوان گزارش سالیانه هیئت مدیره به مجمع عمومی عادی، مبتنی بر محتویات ارائه شده در صورت های مالی بوده و اطلاعاتی را در خصوص وضع عمومی شرکت و عملکرد هیئت مدیره فراهم می آورد.

به نظر این جانبان اطلاعات مندرج در این گزارش که درباره عملیات و وضع عمومی شرکت می باشد، با تاکید بر ارائه منصفانه نتایج عملکرد هیئت مدیره و در جهت حفظ منافع شرکت و انطباق با مقررات قانونی و اساسنامه شرکت تهیه و ارائه گردیده است. این اطلاعات هماهنگ با واقعیت های موجود بوده و اثرات آن ها در آینده تا حدی که در موقعیت فعلی می توان پیش بینی نمود، به نحو درست و کافی در این گزارش ارائه گردیده و هیچ موضوعی که عدم آگاهی      از آن موجب گمراهی استفاده کنندگان می شود، از گزارش حذف نگردیده و در تاریخ ۲۲/۰۸/۹۷ به تایید هیئت مدیره رسیده است.

اعضاء هیئت مدیره سمت
سید مسعود چاوشی رئیس هیئت مدیره
حسین باقری نایب رئیس هیئت مدیره
سید وحید معتمدی عضو اصلی هیئت مدیره
صونا دادلوئی مدیر عامل

کلیاتی درباره شرکت

شرکت توسعه فن آوری روی گستران زنجان با هدف گسترش صنایع مرتبط با روی و با در نظر گرفتن زمینه های مساعد منطقه در تاریخ ۰۶/۰۲/۱۳۷۷ تاسیس و تحت شماره ۲۹۵۸ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید و متعاقبا پروانه بهره برداری در زمینه تولید شمش روی اخذ گردید. در سال ۱۳۸۲ با توجه به شرایط شرکت های تولیدکننده روی و با در نظر گرفتن ملاحظات اقتصادی تولید کود کامل ماکرو در زمره فعالیت های اقتصادی شرکت قرار گرفت    که تا سال ۱۳۹۱ تولید و فروش کود شیمیایی ادامه داشت و در کنار فعالیت های مذکور فعالیت سرمایه گذاری            در شرکت های غیربورسی مورد توجه شرکت قرار گرفت. شرکت توسعه فن آوری روی گستران با خرید تدریجی سهام شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق به عنوان سهامدار عمده آن شرکت شناخته شد. با توجه به سیاست های مجامع عمومی و مسائل تولید فعالیت های تولیدی شرکت از سال ۱۳۹۱ با فروش کارخانه کود شیمیایی متوقف گردید است. موضوع فعالیت شرکت مطابق آخرین اساسنامه  عبارتست از:

  1. مشاوره، طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و راهبری تجهیزات، کارخانجات روی و فرآورده های جانبی
  2. مشاوره، طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و راهبری واحدهای مواد شیمیایی بویژه مواد شیمیایی مورد مصرف در کارخانجات روی
  3. انجام هرگونه امور بازرگانی اعم از داخلی و خارجی مرتبط با موضوع شرکت
  4. قبول نمایندگی شرکت های داخلی و یا خارجی در ارتباط با فن آوری روی و صنایع جانبی
  5. خرید و فروش سهام شرکت های بورسی و غیربورسی

خلاصه ای از فعالیت  برخی از شرکت های وابسته

شرکت صانع روی زنجان :

این شرکت در تاریخ ۰۸/۰۳/۱۳۸۴ توسط تعدادی از پرسنل سازمان صنایع و معادن به ثبت رسید . سرمایه شرکت اکنون ۸۰٫۰۰۰ میلیون ریال می باشد. شرکت توسعه فن آوری روی گستران ۴٫۱۱ % سهام شرکت مذکور را در اختیار دارد.

در سال مالی گذشته تعداد ۱۷۰ نفر در شرکت مذکور مشغول به کار بوده اند. شمش روی تولیدی این کارخانه با درجه خلوص ۹۶/۹۹ % الی ۹۹/۹۹ % برای تامین مواد اولیه کارخانجات مختلف داخلی و خارجی کاربرد دارد.

شرکت مهندسین اندیشمند شمالغرب:

شرکت مهندسین اندیشمند شمالغرب تحت شماره ۵۰۷۷ در تاریخ ۲۱/۰۴/۸۲ در اداره ثبت شرکت های زنجان      به ثبت رسیده است. طبق ماده ۲ اساسنامه شرکت، موضوع فعالیت: مشاوره، مهندسی، مطالعات فنی ومهندسی، مدیریت و تامین دانش های فنی مورد نیاز صنایع برق و انرژی در زمینه های مختلف طراحی و ساخت، نصب         و برآورد، نظارت، بازرسی و ارزیابی در بخش های مختلف توزیع، انتقال، تولید، مصرف، کنترل و راه اندازی، ابزار دقیق و ساختمان می باشد.  

شرکت توسعه فن آوری روی گستران زنجان معادل ۴۹ % از سهام شرکت مذکور را دارد.

تعداد نیروی انسانی شاغل در آن شرکت در قالب پرسنل ستادی و پرسنل قراردادهای تامین نیرو در پایان سال ۹۶ بالغ بر ۱۱۸۹ نفر در استان های زنجان، قزوین، اردبیل، آذربایجان غربی، قم، سمنان، مازندران، خراسان رضوی، کهکیلویه و بویراحمد، کرمان، خوزستان، تهران بوده است.

همچنین شرکت مهندسی اندیشمند موفق به اخذ صلاحیت های مشاوره و پیمانکاری در رشته انتقال نیرو، توزیع نیرو، تاسیسات و تجهیزات و سایر گواهینامه ها به شرح زیر می باشد. این شرکت با مذاکرات انجام شده درصدد توسعه خدمات مهندسی به کشورهای همسایه از جمله ترکیه و عراق است.

اطلاعات تعهدات مالی آتی شرکت

شرکت در حال حاضر به جز تعهدات احتمالی ناشی از بررسی عملکرد عملیاتی خود فاقد هرگونه تعهد مالی می باشد.

پیشنهاد هیئت مدیره برای فعالیت های آتی

عمده نظر هیئت مدیره جهت تبیین خط مشی آتی شرکت و حصول به اهداف آن به شرح زیر پیشنهاد می گردد:

۱-افزایش خرید و فروش هرگونه سهام و اوراق بهادار اعم از پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار و غیر آن

۲- کلیه عملیات مجاز اداری، مالی، خدماتی، مدیریتی،مستقیم یا غیرمستقیم که برای تحقق اهداف شرکت لازم یا مفید بوده و یا در جهت اجرای موضوع شرکت ضرورت داشته باشد.

پیشنهاد هیئت مدیره برای تقسیم سود

هیئت مدیره شرکت با توجه به گزارش صورت های مالی و میزان سود کلی پیشنهاد پرداخت نقدی سود معادل ۱۰% سود خالص در این دوره مالی است.

اطلاعات تماس با شرکت

آدرس پستی : زنجان – خیابان سعدی شمالی – روبروی شرکت توزیع برق – کوچه شهید ناصری – پلاک ۳ کد پستی: ۴۵۱۳۶۴۷۸۶۹

شماره تلفن: ۳۳۵۴۰۰۸۳-۰۲۴

تلفکس: ۳۳۵۴۲۶۲۶-۰۲۴

آدرس پست الکترونیکی: seizqco@yahoo.com    

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *