تشکر و قدردانی

آقای علی یگانه فرد، ریاست هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین، طی نامه ای خطاب به ریاست مجمع عمومی عادی سالیانه و سهامداران از شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق خداحافظی نمودند.

ایشان از شروع فعالیت شرکت که در سال ۱۳۷۳ به همت مرحوم مهندس پورنقی تاسیس شد، هدایت و راهبری شرکت را به عهده داشتند و طی ۲۴ سال خدمت پرتلاش و صادقانه موفق گردیدند شرکت را از یک شرکت سهامی خاص با سرمایه ۱۰۰ میلیون ریال به شرکت سهامی عام با سرمایه ثبت شده ۶۷ هزار میلیون ریال برسانند.

همچنین طی سال های اخیر با راهبری ایشان شرکت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت و در فهرست معاملاتی بازار پایه فرابورس قرار گرفت.

درایت و تصمیم نامبرده در سمت های رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت، سرمایه گذاری های استراتژیک در شرکت های مختلف بورسی و غیربورسی توانست شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین را تبدیل به یک شرکت موفق در سطح صنعت آب و برق کشور و همچنین در مقایسه با شرکت های هم تراز برساند.

ضمن تشکر و قدردانی از زحمات چندین ساله آقای علی یگانه فرد و آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان امید واثق داریم همچنان از وجودشان به عنوان راهبر فکری شرکت بهره مند باشیم.

 هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین

1 پاسخ
  1. اسلام
    اسلام گفته:

    انصافا حاج اقای یگانه رییس هینت مدیره شرکت یکی از معدود انسانهای وارسته ای است که علیرغم زخم زبانها و تهمت هایی که از سوی تعدادی به ایشان زده شد توانستند با بردباری و اتکا به خدا همچون ناخدای پخته ای کشتی طوفان زده را به سلامت به ساحل امن برساند و با کارنامه ای درخشان از مجموعه ای که همچون فرزندی خود پرورش داده بود خداحافظی نماید. هرکجا هست خدایا به سلامت دارش.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *