آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام

شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین (سهامی عام)

به شماره ثبت ۲۱۴۱ و شناسه ملی ۱۰۴۶۰۰۵۴۹۳۸

مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می گردد تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در ساعت ۱۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ در استان زنجان – شهر زنجان به آدرس خیابان اول شهرک کارمندان – جنب ساختمان دیسپاچینگ و مخابرات برق منطقه ای زنجان – سالن اجتماعات امام خمینی برگزار می گردد، حضور بهم رسانند.

برگ ورود به جلسه مذکور از ساعت ۸ الی ۱۳ روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ در محل امور سهام این شرکت واقع در زنجان، خیابان شهدا، نبش کوچه زینبیه، پلاک ۱۴۹ و نیز دو ساعت قبل از برگزاری مجمع در محل برگزاری با ارائه اوراق شناسایی معتبر و مدارک نمایندگی یا وکالت تحویل خواهد شد. ارائه برگ ورود جهت حضور در جلسه الزامی است.

دستور جلسه

  1. استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی
  2. تصویب صورت های مالی (دوره) سال منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
  3. انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
  4. انتخاب روزنامه کثیرالانتشار
  5. انتخاب اعضای هیات مدیره
  6. اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سود نقدی
  7. سایر موضوعات در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه

با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط مندرج در نامه شماره ۱۰۴/۳۱ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ستاد مبارزه با بیماری کرونا در خصوص عدم صدور مجوز توسط ستاد مذکور برای مجامعی که بیش از ۱۵ شخص حقیقی و حقوقی در آن ها شرکت نمایند، از سهامداران محترم درخواست می گردد به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از حضور در مجمع فوق خودداری و نسبت به مشاهده همزمان برگزاری مجمع از طریق پیوند seiico.roka-co.com اقدام نمایند.

همچنین از کلیه سهامداران که مایل به نامزدی تصدی سمت هیات مدیره شرکت می باشند، درخواست می شود مراتب آمادگی خود را با تکمیل و امضای فرم پیوست این اطلاعیه در سامانه کدال یا فرم موجود در وب سایت شرکت به آدرس www.seiico.ir به یکی از طرق زیر حداکثر تا ۱۵ روز قبل از برگزاری مجمع به دفتر این شرکت تسلیم دارند:

  1. ارسال اصل فرم های امضا شده به همراه مدارک مورد نیاز به آدرس پستی شرکت به نشانی زنجان – خیابان شهدا – نبش کوچه زینبیه – پلاک ۱۴۹ – کد پستی ۶۶۱۵۹-۴۵۱۸۶ از طریق پست سفارشی.
  2. تحویل اصل فرم های امضا شده به دفتر شرکت به نشانی مذکور و اخذ رسید.
  3. ارسال تصویر اسکن شده فرم های امضا شده و مدارک پیوست به پست الکترونیکی شرکت به نشانی info@seiico.ir و ارسال اصل مدارک به شرکت.

هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق

در منطقه زنجان و قزوین (سهامی عام)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *